potoczki-ikony

Nasz piękny region

Aktualności / Blog

Potoczki 7, Ząb

Coroczne zawody w slalomie 2014

zawody-slalom-2014

Kolejny już raz mieliśmy okazję być gospodarzami niecodziennego wydarzenia sportowego jakim były amatorskie zawody w slalomie dla dzieci oraz zawody w slalomie i narciarstwie telemarkowym dla dorosłych.Jak co roku dopisali narciarze z różnych grup wiekowych o bardzo wysokim stopniu umiejętności.

Zawody rozpoczęły się w niedzielny poranek a wyścigi otworzyli członkowie zespołu góralskiego "Zbójnicek", którzy zjechali ze stoku w tradycyjnych góralskich strojach. Atrakcją byli również zawodnicy w dawnych pionierskich ubraniach narciarskich oraz oryginalnych drewnianych nartach, czym udowodnili, że nawet na najprostszych deskach można świetnie jeździć.

Nad bezpiecznym przebiegiem imprezy czuwała nasza ochotnicza Straż Pożarna z Zębu a wydarzenie zostało uwiecznione przez telewizję polską.
Świetna pogoda, dobre nastroje, pyszne przekąski i oczywiście duch sportowej rywalizacji sprawiły, że zawody jak co roku należały do udanych i rozdaliśmy wiele nagród, dyplomów i medali.
Dla wszystkich zawodników, kibiców i tych, którzy nie mogli być z nami, stworzyliśmy galerię zdjęć upamiętniającą te radosne chwile na wyciągu Potoczki.

Celem zawodów była zbiórka pieniędzy na działalność Szkoły Podstawowej w Zębie, zespołu góralskiego "Zbójnicek" oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Zębie.
Zapraszamy również do oglądania filmu z zawodów na naszym kanale na youtube.com

 

Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net