potoczki-ikony

Nasz piękny region

Aktualności / Blog

Potoczki - Ząb 55b

  • Home
  • Aktualności / Blog

Zawody narciarskie 2022 - tak się rodzą talenty

W pierwszą niedzielę lutego, jak co roku, odbyły się Zawody Narciarskie w zjeździe slalomem. Pogoda dopisała, choć wiatr nie dawał za wygraną. Dzieci i dorośli, młodsi i starsi, mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami, zjeżdżając slalomem GIGANT. Zawody rozpoczęły się o 10:00.

Czytaj dalej

Gminne otwarte Zawody Narciarskie Ząb 2020

To już 22 edycja Gminnych Otwartych Zawodów Narciarskich! Kiedy w naszym ośrodku Potoczki organizujemy zawody, pogoda zawsze z nami współpracuje, w tym roku nie zabrakło ani emocji, ani kibiców! Wszyscy bawili się wspaniale dopingując swoich ulubieńców a zawody przebiegły w przyjaznej rodzinnej atmosferze!

Czytaj dalej

Zapraszamy na Otwarte Zawody Narciarskie Ząb 2019 - świetna zabawa dla całej rodziny!

Hej Narciarze!

Gmina Poronin, Ząb oraz Ośrodek Narciarski "Potoczki" zapraszają w dniu 3 lutego 2019 r. o godz. 12.00 na stok "Potoczki" , gdzie odbędą się zawody narciarskie SLALOM GIGANT, GIGANT TELEMARKIEM i RETRO.

Dochód z tej imprezy zostanie przeznaczony dla Związku Podhalan Oddział Ząb, a udział w zawodach może wziąć każdy o dobrym zdrowiu, mieszczący się w kategoriach wiekowych od 1 do 100, posiadający dowód opłaty startowej, kask oraz numer startowy. (Niepełnoletni uczestnicy potrzebują jeszcze zgody rodziców)

Czytaj dalej

Od kiedy zacząć uczyć dzieci jazdy na nartach?

Jak z większością spraw dotyczących dzieci, nie istnieją jednoznaczne wytyczne kiedy rozpocząć naukę jazdy na nartach. Każde dziecko jest inne i każde wymaga indywidualnego podejścia, bo jedna z podstawowych zasad mówi: nic na siłę. Ogólnie przyjęty, odpowiedni wiek na rozpoczęcie nauki to 4-5 lat, ale oczywiście zdarzają się dzieci gotowe już w wieku 3 lat i takie, które mając 6, dopiero będą w stanie spróbować swoich sił na dwóch deskach.

Czytaj dalej

Osiągnięcia Kamila Stocha w sezonie 2017/2018

Tego człowieka nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest jednym z naszych najbardziej lubianych i utalentowanych sportowców. Ciężko pracujący, cały czas zwiększający swoje możliwości, skoczek narciarski, podbił serca polskich kibiców swoim uporem i walecznością. Żona Kamila Stocha, wiernie towarzyszy mu podczas zawodów i dopinguje swojego męża. O jego sukcesach również można mówić dużo, jednak skupmy się na tych, które udało się odnieść w ostatnim sezonie.

Czytaj dalej

Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net