potoczki-ikony

Nauka i zabawa

dla Całej rodziny

Potoczki 7, Ząb

  • Home
  • Ośrodek
  • Ośrodek narciarski Potoczki

Ośrodek narciarski Potoczki

Zapraszamy Państwa na orczykowy wyciąg narciarski Potoczki usytuowany po wschodniej stronie Zębu na wysokości 980 m n.p.m. Przygotowaliśmy dla Państwa trasę o długości 350 metrów, która spełni oczekiwania dobrze jeżdżących oraz tych, którzy na nartach lub snowboardzie stawiają pierwsze kroki.
Nasz stok jest sztucznie naśnieżany, nagłaśniany i profesjonalnie przygotowywany przez ratraki.
Znajduje się tu duży bezpłatny, oświetlony parking, profesjonalny serwis narciarski, przechowalnia nart i bagażu oraz regionalna karczma serwująca ciepłe posiłki i napoje.

Dla tych, którzy nie mają własnego sprzętu lub chcieliby pojeździć na czymś innym, przygotowaliśmy kilka wypożyczalni oraz sklepów z profesjonalnym, markowym sprzętem narciarskim i snowboardowym, a także akcesoriami niezbędnymi do jazdy jak rękawice, kaski, gogle i tym podobne.
Na stoku działa również szkółka narciarska więc jest to doskonały wybór dla rodzin z dziećmi oraz osób, które właśnie teraz decydują się na naukę jazdy.

Dla bardziej zaawansowanych narciarzy przygotowaliśmy niewątpliwą atrakcję, jaką są zawody w slalomie na nartach. Zawody odbywają się co roku w pierwszą niedzielę lutego a ich celem jest zbiórka pieniędzy na dofinansowanie działalności Szkoły Podstawowej, Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Góralskiego zespołu Zbójnicek. Zachęcamy do wzięcia czynnego udziału zarówno w zawodach jak i kibicowaniu zawodnikom.

Dla Gości naszego Ośrodka Wypoczynkowego Czesława – przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty cenowe na zjazdy na naszym wyciągu! Polub nasz profil na facebooku.

Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net