potoczki-ikony

Ośrodek narciarski Potoczki

Baza noclegowa

Potoczki 7, Ząb

Oś. Wypoczynkowy Czesława

Serdecznie zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego Czesława znajdującego się w miejscowości Ząb, która jest jedną z najwyżej położonych wsi w Polsce.

Czytaj dalej

Oś. Usług Hotelarskich Redyk

Ośrodek Usług Hotelarskich Redyk został wybudowany w stylu zakopiańskim, łącząc w sobie tradycję z nowoczesnością. Naturalne materiały użyte do jego budowy, takie jak kamień i drewno, doskonale oddają klimat górski.

Czytaj dalej

Pokoje gościnne STOCH

Obiekt Pokoje Gościnne Stoch oferuje zakwaterowanie u rodziny w miejscowości Ząb, 11 km od centrum Zakopanego. Na miejscu do dyspozycji Gości jest bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz całodobowa recepcja.

Czytaj dalej

Pokoje gościnne U Poraja

Serdecznie polecamy nocleg u Poraja każdemy, kto szuka wygodnych i przytulnych pokoi w rozsądnej cenie. Nasz dom zlokalizowany jest w miejscowości Ząb- jednej z najwyżej położonych w Polsce.

Czytaj dalej

Ośrodek Wypoczynkowy Staszelówka

Ząb, najwyżej położona wieś w Polsce! 4 km od Zakopanego i szczytu Gubałówki. Piękny widok na całe Tatry. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi i grup zorganizowanych.

Czytaj dalej

Wynajem Pokoi Rancho

Kiedy dwadzieścia sześć lat temu nasi rodzice przeprowadzili się z Zakopanego na wieś, do Zębu – najwyżej położonej miejscowości w Polsce, żartobliwie stwierdzili, że przenoszą się na Rancho. I tak też zostało. Dzisiaj nazwa Rancho jest już oficjalna. Dom wybudował nasz dziadek, teraz mieszkamy w nim my.

Czytaj dalej

Pokoje gościnne u "Jaśka"

Ząb leży na wysokości 1023m. n.p.m. na północnym stoku Gubałówki. Z uwagi na swoje atrakcyjne położenie i klimat, Ząb cieszy się coraz większą popularnością wśród turystów przebywających tu o każdej porze roku.

Czytaj dalej

Pokoje gościnne u ""U Naglaka"

Ząb istnieje od wczesnych początków XVII w. Wieś chlubi się stylowym drewnianym kościołem p.w Świętej Anny z regionalnym wystrojem wnętrz. Nasza miejscowość znajduje się 3,5 km w linii prostej od Zakopanego i 10 km jadąc samochodem.

Czytaj dalej

Pokoje gościnne u Papieża

Nasz dom położony jest na skraju miejscowości, z dala od zgiełku ruchliwych ulic. Cisza, spokój i świeże górskie powietrze, pozwolą Państwu na prawdziwy relaks i obcowanie z urokami Podhala.

Czytaj dalej

Domki u Jasia

Domki u Jasia to dwa całoroczne drewniane komfortowe domku urządzone w regionalnym stylu.

Czytaj dalej

Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net